مرکز قند ایران
شنبه , 15 ژوئن 2024
خانه » قند شکسته کاترین » قیمت روز قند شکسته کاترین

قیمت روز قند شکسته کاترین

قیمت قند کاترین و قیمت روز قند شکسته کاترین و نمایندگی قند کاترین در تهران، مشهد، آمل، اصفهان، سنندج اینجاست قیمت قند کاترین و کارخانه قند شکسته کاترین 2 و 3 و 4 و 5 کیلویی و خرید و فروش قند کاترین توسط آقای جهان تیغ در مرکز قند ایران بصورت عمده انجام میشود.

قیمت قند شکسته کاترین

قیمت قند شکسته کاترین

قند کاترین این یکی از بهترین قند های تولیدی در ایران است که توسط کارخانه قند کاترین آمل تولید و به فروش میرسد انواع قند شکسته کاترین شامل موارد ذیل می باشد:

  • قند 2 کیلویی کاترین
  • قند 3 کیلویی کاترین
  • قند 4 کیلویی کاترین
  • قند 5 کیلویی کاترین
  • شکر بسته بندی کاترین
  • قند کله کاترین

قیمت قند شکسته کاترین و قیمت روز قند کاترین توسط شرکت و کارخانه تعیین میشود برای اطلاع از قیمت قند شکسته کارتنی کاترین میتوانید لیست قیمت قند را از اینجا مشاهده کنید.

لیست قیمت قند و شکر
لیست قیمت قند و شکر

نمایندگی قند کاترین آمل

نمایندگی قند کاترین در تهران مشهد اصفهان سنندج یاسوج شیراز و همچنین کارخانه قند کاترین آمل تولید و عرضه قند شکسته کاترین را بر عهده دارد.

برای خرید مستقیم قند کاترین از کارخانه میتوانید با مدیریت فروش آقای جهانتیغ در مرکز قند ایران مستقیماً در ارتباط باشید. شرکت قند کاترین با اعطای نمایندگی فروش قند شکسته اقدام به گسترش محصولات خود در سراسر ایران را دارد.

نمایندگی قند کاترین

قیمت قند کاترین درب کارخانه

قیمت قند کاترین و انواع قند کارتنی ۲ کیلو 3 کیلو ۴ کیلو ۵ کیلویی کاترین در مرکز قند ایران با قیمت مناسب و به صورت عمده عرضه می شود.

برای خرید مستقیم قند کاترین از کارخانه می توانید از طریق بخش مدیریت فروش مرکز قند ایران اقدام کنید فروش قند کاترین از کارخانه به صورت عمده و با قیمت مناسب و ارزان عرضه می شود.

شما می توانید برای خرید عمده قند کاترین در انواع قند شکسته کارتنی با وزن مختلف در تناژ بصورت عمده با ما همراه باشید و از طریق مرکز قند ایران از تخفیفات ویژه ای جهت خرید قند کاترین بهره مند شوید.

 

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: رضا جهان تیغ
 ساعت پاسخگویی: از 9 صبح تا 15 بعد از ظهر
شماره موبايل: 09101724494 - 09120213403
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: rezajahantighh@
کانال مرکز قند ایران: bazarghand@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *