مرکز قند ایران
دوشنبه , 26 فوریه 2024
خانه » خرید قند » خرید قند شکسته از درب کارخانه

خرید قند شکسته از درب کارخانه

خرید قند شکسته از کارخانه و خرید مستقیم قند شکسته فردوس، زکریا، افرا، کامیاب، شیرین کام، کاترین و شمیم و قیمت خرید قند شکسته کارتنی و نایلونی از کارخانه قند و مرکز فروش قند شکسته اینجاست قیمت قند شکسته 5 کیلویی کارتنی و نایلونی توسط آقای جهانتیغ در مرکز قند ایران اعلام و به فروش می‌رسد.

خرید قند شکسته

خرید مستقیم قند شکسته از کارخانه

کارخانه های قند از طریق بخش فروش خود انواع قند کله و شکسته را در تناژ بالا و با قیمت مناسب به عمده فروشان و خریداران قند عرضه می کنند خرید قند شکسته و خرید مستقیم قند از کارخانه باید با مدیر فروش کارخانه مستقیماً در ارتباط بود.

انواع انواع قند تولیدی از کارخانه شامل:

  • قند شکسته
  • قند کله
  • قند حبه
  • قند بسته بندی

می باشد که توسط آقای جهان تیغ مدیر فروش قند بصورت عمده عرضه میشود.

خرید مستقیم قند از کارخانه

خرید قند شکسته عمده

خرید قند شکسته عمده از طریق کارخانجات قند و نمایندگی فروش قند در سراسر کشور انجام می شود خرید قند شکسته به صورت عمده دو ویژگی دارد یکی خرید در میزان بالا از کارخانه و دوم قیمت بسیار پایین قند و سود آوری بالا است.

انواع قند شکسته و کله در بسته بندی های کارتنی و نایلونی به صورت عمده در مرکز قند ایران فروش می رسد نمی توانید در ادامه با مدیریت فروش قند آقای جهانتیغ مستقیم در تماس باشید.

قیمت قند شکسته در بازار

قیمت قند شکسته قند کله در بازار وابسته به قیمت شکر است کارخانه تولید قند با استفاده از شکر درجه یک اقدام به تولید انواع قند کله و شکسته در بسته بندی های نایلونی و کارتن میکند .

خرید قند شکسته از کارخانه و قیمت قند ۵ کیلویی فردوس، زکریا، افرا، شمیم، شیرین کام و کاترین هر روز بر روی سایت مرکز قند ایران در قسمت لیست قیمت قند قرار می گیرند و شما می توانید با کلیک روی عکس ذیل وارد این قسمت شوید.

قیمت قند شکسته

خرید مستقیم قند شکسته از کارخانه باعث خرید قند شکسته و کله با قیمت مناسب میشود که در ادامه برای خرید عمده میتوانید با مدیر فروش قند در تماس باشید.

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: رضا جهان تیغ
 ساعت پاسخگویی: از 9 صبح تا 15 بعد از ظهر
شماره موبايل: 09101724494 - 09120213403
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: rezajahantighh@
کانال مرکز قند ایران: bazarghand@

مطلب پیشنهادی

خرید قند تمین

خرید قند تمین از کارخانه کاشمر

خرید قند تمین از کارخانه کاشمر خرید قند تمین برادران بیگی و فروش عم قند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *