مرکز قند ایران
شنبه , 15 ژوئن 2024
خانه » قند حیدری » کارخانه قند حیدری در شهرکرد

کارخانه قند حیدری در شهرکرد

کارخانه قند حیدری شهرکرد تولید قند شکسته حیدری و قند کله حیدری و قیمت قند حیدری شهرکرد در اصفهان، اراک، خرم آباد، لرستان و شیراز و کارخانه قند حیدری شهرکرد فروش قند شکسته حیدری و خرید قند حیدری توسط آقای جهان تیغ 09120213403 در مرکز قند ایران انجام میشود.

کارخانه قند حیدری شهرکرد
کارخانه قند حیدری

کارخانه قند حیدری شهرکرد

کارخانه قند حیدری در شهرکرد واقع است و با استفاده از بهترین انواع شکر تصفیه شده درجه یک تولید انواع قند کله و شکسته حیدری را برعهده دارد.

انواع قند حیدری که توسط کارخانه فوق تولید میشود شامل:

  • قند کله کیسه ای
  • قند شکسته نایلون 5
  • قند شکسته نایلون 10
  • قند شکسته کارتن 5

برای خرید قند شکسته و کله حیدری میتوانید از طریق بخش فروش مرکز قند ایران اقدام به ثبت سفارش در ساعات 9 تا 15 روزهای هفته کنید.

قیمت قند حیدری شهرکرد
قیمت قند حیدری

قیمت قند حیدری شهرکرد

قیمت قند حیدری شهرکرد با توجه به نوع قند و نوع بسته بندی و همچنین میزان خرید مشخص میشود. قند کله ارزان ترین قیمت و قند شکسته کارتنی قیمت بیشتری دارد.

قیمت قند شکسته حیدری و انواع قند کله حیدری را میتوانید از طریق قسمت قیمت قند و شکر در این سایت و با کلیک روی عکس پایین مشاهده کنید و وارد جدول لیست قیمت قند شوید.

قیمت قند حیدری توسط کارخانه قند حیدری شهرکرد و هر روز و یا هر چند روز با توجه به وضعیت قیمت قند و شکر در بازار بروزرسانی میشود.

لیست قیمت قند و شکر
لیست قیمت قند و شکر

فروش قند شکسته حیدری از کارخانه

کارخانه قند حیدری شهرکرد فروش انواع قند شکسته حیدری را بصورت کارتنی و نایلونی و نیز قند کله کیسه ای را بصورت عمده و در تناژ بالا انجام میدهد.

کارخانه قند حیدری با توجه به میزان خرید که بر اساس تناژ است به خریدارانی که تناژ بالا قند به میزان 10 تن به بالا را خریداری کنند تخفیف در قیمت میدهد. برای خرید قند حیدری بصورت عمده و با قیمت مناسب میتوانید با مدیریت فروش آقای جهانتیغ در تماس باشید.

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: رضا جهان تیغ
 ساعت پاسخگویی: از 9 صبح تا 15 بعد از ظهر
شماره موبايل: 09101724494 - 09120213403
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: rezajahantighh@
کانال مرکز قند ایران: bazarghand@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *