مرکز قند ایران
شنبه , 13 جولای 2024
خانه » قند زکریا » قیمت قند زکریا امروز درب کارخانه

قیمت قند زکریا امروز درب کارخانه

قیمت قند زکریا امروز و قیمت عمده قند زکریا و فردوس درب کارخانه و آدرس کارخانه قند زکریا و مرکز فروش قند زکریا در سقز، کردستان، مشهد، شیراز، اصفهان و نمایندگی و قیمت قند زکریا امروز اینجاست و توسط آقای جهان تیغ در مرکز قند ایران بصورت عمده بفروش میرسد.

قیمت قند زکریا امروز

قیمت قند زکریا امروز در کارخانه قند کردستان و سقز تعیین می شود قیمت کارتن قند زکریا و قیمت عمده قند زکریا برای صورت بسته بندیهای قند شکسته کارتنی و قند شکسته نایلونی از طریق مرکز قند ایران اعلام و به صورت عمده به فروش می رسد.

فروش قند شکسته زکریا و فردوس و قیمت عمده آن عمدتا وابسته به قیمت شکر و نوسانات بازار قند و شکر و قیمت قند و شکر در ایران است.

نمایندگی قند زکریا
قیمت قند زکریا امروز

قیمت عمده قند زکریا

قیمت قند زکریا نیز مانند سایر قندها از طریق کارخانه قند زکریا در سقز کردستان تعیین می شود قیمت ها وابسته به موارد مختلفی هستند که برخی از آنها شامل:

  • قیمت قند و شکر در بازار
  • بسته بندی کارتنی و نایلونی قند زکریا
  • میزان خرید قند

می باشد برای اطلاع از قیمت عمده قند زکریا میتوانید از طریق نمایندگی قند زکریا  و یا مستقیماً به کمک آدرس کارخانه قند زکریا از لیست قیمت قند مشاهده کنید و همچنین می توانید با کلیک کردن روی عکس قیمت قند در مرکز قلب ایران قیمت قند زکریا را مشاهده کنید.

قیمت قند شکسته

نمایندگی قند زکریا

نمایندگی قند زکریا اصفهان و اعطای نمایندگی قند زکریا و یا اخذ نمایندگی و همچنین اعطای نمایندگی انحصاری قند زکریا از جمله مواردی هستند که خریداران عمده قند شکسته به دنبال آن هستند.

برای خرید قند زکریا می تواند انواع قند شکسته نایلونی و کارتونی را با قیمت مناسب از طریق مرکز قند ایران در بخش مدیریت فروش قند آقای جهانتیغ به صورت عمده و با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: رضا جهان تیغ
 ساعت پاسخگویی: از 9 صبح تا 15 بعد از ظهر
شماره موبايل: 09101724494 - 09120213403
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: rezajahantighh@
کانال مرکز قند ایران: bazarghand@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *