مرکز قند ایران
دوشنبه , 26 فوریه 2024
خانه » قند شکسته شمیم » کارخانه قند شمیم در شاهرود

کارخانه قند شمیم در شاهرود

کارخانه قند شمیم دفتر فروش قند شمیم در اینجا ست. کارخانه تولید قند شمیم شاهرود آخرین تغییرات قیمت قند شمیم برای خرید و فروش قند شمیم اینجاست.  برای خرید  و فروش قند شمیم شاهرود از درب کارخانه تولیدی قند شمیم در شهر مشهد، اهوار، کرج و شیراز می توانید با آقای جهان تیغ09120213403  تماس حاصل فرمایید.

کارخانه قند شمیم فعالترین کارخانه

کارخانه قند قند شمیم  در شهرستان سمنان واقع می باشد و یکی از فعالان در عرصه تولید قند و شکر است. این کارخانه قند  از  کارخنجات فعال در مرکز کشور عزیزمان ایران می باشد  کارخانه قند شمیم توسط مدیر عامل مدبر و مهار در عرصه مدیریت هدایت می شود کارخانه قند شمیم محصولات مختلفی را در زمینه قند و شکر تولید می کند و در بازار کشور عرضه می کند این کارخانه علاوه بر بازار داخلی در عرصه صادرات نیز فعال می باشد. از جمله محصولات کارخانه تولید قند شمیم می توان به؛

  • قند کله
  • قند شکسته کارتنی
  • قند شکسته نایلونی
  • قند حبه
  • شکر بسته بندی

اشاره کرد.

شما می توانید برای خرید قند کله کیسه ای شمیم، قند شکسته کارتنی شمیم  قند شکسته نایلونی شمیم، و قند حبه شمیم  و شکر بسته بندی حیدری به سایت مرکز قند ایران مراجعه فرمایید.

قیمت قند شکسته

قیمت قند کارخانه شمیم شاهرود

قیمت مهم ترین ملاک برای تجارت می باشد زیرا قیمت باعث خرید اجناس و مرسوله ها می شود و نداشتن قیمت باعث سردگمی در خرید می گردد ولی شما در این سایت مرکز قند ایران مرجع اصلی خرید و فروش انواع قند قیمت روز محصول مورد نطر خود را پیدا می کنید.قیمت روز قند کارخانه قند شمیم شاهرود و قیمت روز شکر شمیم و انواع قند شکسته و کله نایلونی و کارتنی کارخانه قند شمیم در اینجاست. برای اطلاع از لیست قیمت قند و شکر شمیم در بازار می توانید به لیست قیمت مرکز قند ایران مراجعه کنید.

 

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: رضا جهان تیغ
 ساعت پاسخگویی: از 9 صبح تا 15 بعد از ظهر
شماره موبايل: 09101724494 - 09120213403
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: rezajahantighh@
کانال مرکز قند ایران: bazarghand@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *