مرکز قند ایران
شنبه , 15 ژوئن 2024
خانه » قند شکسته یزد » نمایندگی قند یزد در تهران

نمایندگی قند یزد در تهران

قند شکسته و حبه یزد، یزدی؛ کرامت یزد، باستان یزد و نمایندگی قند یزد در تهران ، مشهد، اصفهان و… اینجاست قیمت قند یزد درب کارخانه و مرکز فروش و نمایندگی قند یزد و خرید مستقیم قند شکسته یزد و یزدی توسط آقای جهان تیغ در مرکز قند ایران است.

نمایندگی قند یزد

کارخانه قند یزد یکی از معتبرترین کارخانه های کشور در زمینه تولید انواع قند شکسته و حبه باکیفیت می باشد قند شکسته یزد و قند حبه کرامت یزد است و انواع قند کله یزد از محصولات تولیدی توسط این کارخانه است.

نمایندگی قند یزد در تهران و در مشهد و سایر نقاط کشور فروش عمده قند یزد را بر عهده دارد مرکز قند ایران نیز ز در زمینه فروش عمده انواع قند کرامت یزد و باستانی یزد یزد و قند یزدی فعالیت می کند.

قیمت قند یزد
قیمت قند یزد درب کارخانه

نمایندگی فروش قند یزد در تهران

نمایندگی فروش قند یزد در تهران، مشهد، یزد و اصفهان آماده فروش عمده قند در تناژ بالا و به صورت عمده می باشد خرید قند یزد به صورت بسته بندی های قند شکسته کارتنی و نایلونی و یا قند کله کیسه‌ای و کارتنی انجام می شود.

  • قند شکسته یزد
  • قند کله یزد
  • قند حبه یزد
  • شکر بسته بندی یزد
  • قند 5 کیلویی یزد
  • قند کارتنی یزد
  • قند نایلونی یزد

قیمت قند یزد و قیمت قند نایلونی یزد همواره از قیمت قند کارتنی یزد مناسب تر است است بسته بندی های قند یزد از طریق نمایندگی فروش قند یزد در تهران و سایر نقاط کشور عرضه می شود.

قیمت قند شکسته یزد
قیمت قند شکسته یزد

قیمت قند یزد درب کارخانه

کارخانه قند یزد، یزدی، میبد یزد، باستان یزد و کرامت یزد از کارخانجات تولید بهترین قند شکسته و کله و حبه یزد در ایران می باشد قیمت قند یزد درب کارخانه بسیار مناسب تر از سطح بازار است است.

نمایندگی قند یزد در تهران و سایر شهر های ایران نیست قیمت قند یزد را با قیمت مناسب به فروش می رساند قیمت قند باستان یزد و قیمت قند میبد یزد و همچنین قند یزدی از جمله مهم ترین برندهای معتبر برای فروش در مرکز قند ایران توسط آقای جهان تیغ مدیریت فروش قند می باشد که از طریق نمایندگی قند یزد در تهران مشهد اصفهان شیراز ز صورت می گیرد.

لیست قیمت قند و شکر
لیست قیمت قند و شکر
برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: رضا جهان تیغ
 ساعت پاسخگویی: از 9 صبح تا 15 بعد از ظهر
شماره موبايل: 09101724494 - 09120213403
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: rezajahantighh@
کانال مرکز قند ایران: bazarghand@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *