مرکز قند ایران
شنبه , 15 ژوئن 2024
خانه » قند فردوس » دفتر فروش قند فردوس

دفتر فروش قند فردوس

دفتر فروش قند فردوس و زکریا و نمایندگی قند فردوس و زکریا در مشهد، تهران، شیراز، کردستان، کرمان، اصفهان و فروش عمده قند شکسته فردوس در دفتر فروش قند فردوس برای خرید قند فردوس به صورت عمده و قیمت قند فردوس آقای جهان تیغ مدیر مرکز قند ایران در ارتباط باشید.

دفتر فروش قند فردوس مشهد

دفتر فروش قند فردوس مشهد و نیز در کردستان و شیراز و فروش عمده قند شکسته فردوس را بر عهده دارد برای خرید عمده قند فردوس متوانید با دفتر فروش قند فردوس در کارخانه قند در ارتباط باشید.

برای خرید قند ۵ کیلویی فردوس و اطلاع از قیمت قند فردوس می بایست با مدیریت فروش قند در مرکز قلب ایران مستقیماً در ارتباط و از قیمت روز انواع قند اطلاع پیدا کرد.

نمایندگی قند فردوس و زکریا
نمایندگی قند فردوس و زکریا

دفتر فروش قند فردوس شیراز

نمایندگی قند فردوس در مشهد و کردستان و همچنین در شیراز واقع است دفتر فروش قند فردوس در شیراز فروش عمده انواع قندهای این برند را بر عهده دارد.

قیمت قند فردوس در نمایندگی بسیار مناسب بوده و خرید عمده قند فردوس از طریق نمایندگی قند زکریا و فردوس برای خریداران عمده بسیار مقرون به صرفه است برای اطلاع از قیمت روز قند فردوس میتواند لیست قیمت قند را از اینجا یا با کلیک کردن روی عکس لیست قیمت قند به صورت روزانه هر روز در ساعت 10-11 صبح هم در سایت مرکز قند ایران و هم در کانال تلگرام مشاهده کنید.

قیمت قند شکسته

خرید مستقیم قند فردوس از کارخانه

برخی از خریداران عمده قند قصد خرید مستقیم قند فردوس را از کارخانه دارند برای خرید مستقیم قند شکسته فردوس از کارخانه مشهد و کردستان می توانید با آقای جهان تیغ مستقیما در ارتباط باشید.

شما میتوانید قیمت قند فردوس و زکریا را به صورت روزانه دریافت کرده و برای خرید قند فردوس کارتنی و زکریا با قیمت مناسب و به صورت عمده از طریق ایشان اقدام کنیم.

 

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: رضا جهان تیغ
 ساعت پاسخگویی: از 9 صبح تا 15 بعد از ظهر
شماره موبايل: 09101724494 - 09120213403
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: rezajahantighh@
کانال مرکز قند ایران: bazarghand@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *