مرکز قند ایران
یکشنبه , 26 سپتامبر 2021
خانه » قند افرا اصفهان » نمایندگی قند افرا و کامیاب اصفهان

نمایندگی قند افرا و کامیاب اصفهان

نمایندگی قند افرا و قند کامیاب اصفهان و مرکز فروش قند افرا و اعلام قیمت قند افرا و کامیاب اینجاست کارخانه قند کامیاب اصفهان از طریق نمایندگی قند افرا اقدام به خرید و فروش قند شکسته کارتنی و نایلونی کامیاب بصورت عمده توسط مرکز قند ایران و توسط آقای جهان تیغ کرده است.

قیمت قند افرا کامیاب

نمایندگی قند افرا اصفهان

کارخانه قند کامیاب اصفهان تولیدکننده انواع قندهای شکسته کله و قندهای بسته بندی ۷۰۰ گرمی باشد که برخی از مهمترین آنها شامل:

  • قند شکسته افرا
  • قند کله افرا
  • قند ۷۰۰ گرمی افرا
  • شکر بسته بندی افرا
  • قند نایلونی افرا
  • قند کارتنی افرا
  • قند ۵ کیلویی افرا
  • قند دو کیلویی افرا

می باشد.

نمایندگی قند افرا از طریق کارخانه کامیاب انتخاب شده و مسئولیت فروش عمده قند شکسته افرا و همچنین قند کله افرا را بر عهده دارد.

نمایندگی فروش قند افرا با اعلام قیمت قند افرا و فروش عمده برند افرا در سراسر ایران به فعالیت خود ادامه می دهد و انواع قند کامیاب افرا را با قیمت مناسب و ارزان آن را به صورت عمده در تناژ بالا از طریق بخش مدیریت فروش قند عرضه می کند.

نمایندگی قند افرا اصفهان

قند کامیاب اصفهان

کارخانه قند کامیاب اصفهان در استان اصفهان و در نزدیکی نجف آباد واقع است و تولید بهترین انواع قندهای شکسته و کله را با برند افرا و از طریق استفاده از از مرغوب ترین شکر و ماشین آلات پیشرفته صنعتی بر عهده دارد.

کارخانه قند افرا اصفهان در طی سالهای گذشته دچار مشکلات اقتصادی شده ولی توانست از مشکلات پیش آمده براید و سالهای زیادی به تولید قند با کیفیت بالا ادامه دهد د و در حال حاضر نیز تولید قند افرا و فروش هندی افرا در تناژ بالا بر عهده دارد شما می توانید لیست قیمت قند کامیاب یا افرا در ادامه مشاهده کنید.

قند کامیاب اصفهان

قیمت قند افرا درب کارخانه

قیمت قند افرا و قیمت قند کامیار از طریق نمایندگی قند افرا و یا از طریق کارخانه قند کامیاب اصفهان تعیین و به صورت عمومی اعلام می شود.

برای خرید مستقیم قند کامیاب از کارخانه می بایست تناژ خریداری شده شما بیش از سه تن باشد و خریداران می توانند انواع قند شکسته کارتنی و نایلونی و قند کله را به صورت عمده و با قیمت مناسب خریداری کنند.

لیست قیمت قند و شکر
لیست قیمت قند و شکر
برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: رضا جهان تیغ
 ساعت پاسخگویی: از 9 صبح تا 15 بعد از ظهر
شماره موبايل: 09101724494 - 09120213403
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: rezajahantighh@
کانال مرکز قند ایران: bazarghand@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *